אור הראל מעצבת גרפית, מעצבת אתרים, מפתחת רעיונות, יוזמת פרויקטים ונהנת מכל רגע.

היי, שמחה שיש לנו הזדמנות להכיר קצת יותר, עיצוב הוא חלק מאוד משמעותי בחיי, אני נושמת וחיה עיצוב בכלל ועיצוב גרפי לאינטרנט בפרט על כל סוגיו, את דרכי העיצובית התחלתי לפני שנים רבות, אני בוגרת בצלאל, למדתי אצל מעצבים מהשורה הראשונה וממיטב האמנים בארץ והתפתחתי מעיצוב דו מימדי דרך פרסום במדיות שונות לעיצוב אינטרנטי, ואני ממשיכה ומתמקצעת יחד עם צמיחת הענף מראשיתו ועד היום.

דרך זו העניקה לי את האפשרות לראות באופן מאוד רחב ופנורמי את הפוטנציאל הבלתי מוגבל הקיים כיום בפרסום, קידום ומינוף עסקים באינטרנט באמצעות עיצוב ובניית אתרים.

עיצוב ובניית אתרים זהו תחום רחב ומגוון מאוד, יש כיום מבחר גדול של תוכנות ואפליקציות המנגישות את התחום גם לחובבים ולמי שמעולם לא התנסה בעיצוב ובניית אתרים.
הניסיון והמקצועיות שאני מביאה לעיצוב ולבניית האתרים שאני יוצרת למעשה אין לו מחיר, והוא חלק בלתי נפרד ממני וממה שאני מביאה לשולחן ולתהליך העיצובי.

בימים אלה אין להתעלם מהתרומה הענקית שתקופת מגפת הקורונה העניקה לעולם הדיגיטלי.
והיום יותר מתמיד הנראות הדיגיטלית של עסק היא קריטית, כי בלי אתר קשה מאוד להתקדם מבחינה עסקית.

אתר טוב זה אתר המקדם את העסק שלך, הן מבחינת טרפיק והן מבחינת תוצאות כלכליות וקידום היעדים לשמן הוא נוצר. כל הפרמטרים הללו מדידים, ולכן אפשר לראות באופן חד משמעי עד כמה עיצוב ובניית אתרים הנוצרים בתהליך מקצועי תחת יד מיומנת ומנוסה, מביא תוצאות ערכיות ומשמעותיות.

בבואנו לבנות אתר, חשוב שנדע שיש להחלטה הזאת השלכות רבות וחשוב לעשות את הדרך הזאת בצורה מושכלת.

ההחלטה לבנות אתר לטובת העסק, היא כשלעצמה צעד משמעותי. ההבנה שאתר יכול למנף ולקדם את העסק שלך יושבת על בחירה אישית המגיעה מהידע והניסיון המקצועי של העסק שלך ומהבנת מצב השוק נכון להיום בהתאם לצרכים ולשאיפות שלך.

השלב הבא הוא להכיר את המשמעות הפיזית של עיצוב ובניית אתר, תהליך זה מורכב מכמה שלבים שחשוב להבין אותם וליישם:

שלב ראשוןבחירת הסטודיו שיעצב ויבנה את האתר שלך.

שלב שני – איפיון, כאן יתגלו לך רבדים נוספים של העסק שלך והחיבור שלו אליך, תוך בחירת יעדים ומטרות עבור האתר, וכן מתגלות יכולות וחוזקות הקיימות בעסק ושאותן חשוב לך להבליט ולהצמיח, כמו למשל התמחות בתחום מסויים, או מבצע מיוחד שחשוב לך לקדם לטובת הלקוחות שלך.

שלב שלישי – סקיצות, כאן נבחן מספר רעיונות לעיצוב ונבחר את הקו העיצובי, ואת המודל על פיו נעצב את האתר כולו, זה השלב שבו נעצב את המיתוג לעסק – מיתוג הוא למעשה ה DNA של העסק שלך, והוא כולל צבעים צורות, סוג פונט, וכמובן לוגו מותאם, חדשני ומעוצב שמשאיר רושם ומעניק השלמה לתדמית שחשוב לך ליצר אצל הלקוחות שלך, לוגו הוא חלק חשוב ואינטגרלי מהמיתוג.

שלב רביעי – הכנסת תכנים לאתר, הכנסת תכנים מותאמים המקדמים את נושא האתר הן מבחינה אינפורמטיבית והן מבחינת קידום האתר אורגנית ושיווקית, מומלץ להכניס תכנים הכתובים בצורה מקצועית בעלי ערך עבור הלקוחות ועבור בניית האוטוריטה שלך בתחום.

שלב חמישי – בניית האתר, זהו שלב הלוקח בחשבון את אפיון קהל היעד שלך ומתאים את אופן השימוש, יצירת הזרימה באתר והאוירה הכללית שבו, לגלישה נעימה נוחה וברורה באתר כולו, ובהתאמה מיוחד לקהל היעד שלך בפרט. מושגים מקצועיים אלה נקראים UX ו-UI והם נוגעים בהתאמה העיצוב והבנייה ומותאמת להרגלי גלישה והובלה ליעדים כמו הרשמה, רכישה, תשלום ועוד.

שלב שישי – שחרור האתר לאויר העולם, אמנם זה רגע מרגש כמעט כמו לידה, יחד עם זאת כאן לא סיימנו את העבודה, למעשה רק התחלנו, עכשיו כאשר האתר קיים ומתחיל לצמוח ולצבור וותק, העבודה היא בעיקר ביסוס העסק בשוק וקידומו.

תחום ההתמחות של הסטודיו שלנו הוא עיצוב ובניית אתרים, אני שותפה ומנהלת קריאטיב עם נטע רימון, שתינו מעצבות שנים רבות ומאוד אוהבות את התחום.
אז אם יש לך שאלה או התלבטות אפשר לפנות אלינו ואנו נשמח לקבוע איתך פגישה, פרונטלית או בזום, לייעץ ולכוון  ויחד ללכת את הדרך הזאת.