שירותי הסטודיו

במשך למעלה מעשור אנו בסטודיו RedHead יוצרות הזדמנויות חדשות ללקוחותינו, מעצבות חלומות בצורה של אתרים, בונות אסטרטגיות דיגיטליות , מקפידות על UX מדויק ומותאם, ומפעילות טכנולוגיות מתקדמות היוצקת ערך מוסף לכל פרויקט

תהליך עיצוב האתר מתחיל באפיון דרך עיצוב חווית גלישה המתחילה במחקר.
העברת מידע ושיתופי פעולה עם הלקוחות, מסייעים בגיבוש נקודות עיקריות לכיוון ודיוק המטרות, היעדים, הרצונות והשאיפות אשר לשמן נוצר האתר, דרך תשומת לב רבה לחוויה הויזואלית ולנוחות הגלישה באתר עם התיחסות מעמיקה לאופן התחזוקה השוטפת שלו לאורך זמן, וכמובן כל זאת בהלימה מלאה עם התדמית הרצויה המשתלבת בצורה אינטגרלית במיתוג ובאה לידי ביטוי בעיצוב המושלם של האתר.

עיצוב  אתרים

עולם העיצוב הדיגיטלי טומן בחובו עושר מגוון ומסקרן.
עיצוב הוא שפה השייכת לעולם היצירה והאמנות, וככזאת עליה להיות שפה יצירתית המקיימת תקשורת מובנת המאפשרת העברת מסרים בצורה אותנטית, מושכת, אסתטית, ברורה ולפעמים אף יחודית ומקורית. 

בניית אתרים 

בניית אתר אינטרנט משול לבניית בית. כמו שאנחנו ניגשים לבניית בית כך נכין את התשתית והעיצוב באופן שישתלב עם אפשרויות הבניה. בניית אתרים הוא תחום התמחות בדיוק כמו תחום עיצוב אתרים. חשוב לבנות יסודות יציבים, להכין תוכנית עבודה מפורטת, להכיא את הצאיכים והיעוד של האתר וכמובן למקד את קהל היעד.

איפיון אתר

בדרך לאפיין את תהליך העבודה באתר חשוב לקיים תקשורת פתוחה עם שקיפות מלאה בנוגע לכוונות, מטרות ויעדים. מתוך הגדרות אלה נגלה את האופי היחודי והמורכבת התפעולית דרך הרגלי גלישה של קהל היעד, יצירת טרנספורמציה דיגיטלית למיתוג קיים או עיצוב מותג חדש, יצירת הנעה לפעולה והעברת ידע ומסרים התומכים בקידום האתר ומשרתים את היעוד שלו.

עיצוב ממשק מותאם

המפתח לעיצוב מקצועי הוא התאמה של כל חלקי האתר  לתוך הרמוניה אחת שעובדת בצורה מותאמת. וזאת תוך שמירה על הזהות והתדמית החזותית של העסק ההופך אותו למרתק, מושך ומקורי. חשוב לקחת בחשבון את הנגישות והנוחות בשימוש באתר, בהלימה לקהל היעד, התאמה זו מעניקה ללקוחות חויה נוחה ומיצרת בסיס לניהול האתר בצורה המיטבית ביותר. הניסיון שלנו בהקפדה על פרטים ותשומת לב, מיצרת את המוצר המדויק עבור לקוחותיך ועבורך.

מיתוג – תדמית ועיצוב דיגיטל

יצירת זהות ארגונית המשתקפת בעיצוב האתר ועיצוב לוגו, היא כרטיס הביקור והפנים של העסק שלך. מיתוג זה נוצר באמצעות צבעים, עיצוב, טיפוגרפיה וצילום, והוא חלק מגישה הוליסטית המביעה את אופי המוצר, יוצרת תדמית הולמת ורומזת על איכות השירות והחברה שמאחוריו. מתוך גישה כוללת זו נוצרים מיתוגים עכשוויים, מעניינים, רעננים ומוקפדים המושכים את העין ומסייעים בהגשמת יעדים.

אבטחה ואופטימיזציה 

למדנו את חשיבות אבטחת המוצרים שלנו על בשרנו. מכאן חשוב לנו מאוד לתת את השרות הטוב ביותר מבחינת אבטחה והתאמות ללקוחותנו. אבטחת המידע, הגנה, גיבוי ותמיכה העומדים לרשותנו הם מהטובים בארץ.

שירותי אחסון אתרים ורישום דומיינים

אפשרויות האחסון העומדים לרשות לקוחותינו מעניקים שרות יעיל ומידי לכל פניה וצורך, אפשרות לרישום והעברת דומיין, בקלות ובמהירות תוך הגנה על המידע ואחסונו. בחבילה המוצעת קיימים שרותים מגוונים נוספים כמו: ניהול חנות, דיוור, איסוף לידים, ניהול מאגר לקוחות וסליקה, מערכת CRM ברמות שונות ועוד, את כל השרותים או חלקם ניתן לשלב בחבילה שסטודיו RedHead מעמיד לרשותך.

כדאי להכנס למילון מונחים שהכנו עבורך ושם להכיר מונחים מקצועיים