שאלות
ותשובות

עיצוב אתרים מחייב שלב של אפיון.
האפיון בתוך תהליך עיצוב אתרים, יוצר מתווה בסיסי לראשי פרקים לתחילת עבודה.

הנושאים המובאים כאן הם הצעה לתחילת תהליך של שאלות מכוונות לכל הקשור לשלבים של עיצוב אתרים, מגוון הנושאים תומך בבחירת כיוון והתאמה מוצלחת עם חברה שתלווה ותיצור את עיצוב אתרים המושלם עבורך

בתהליך של עיצוב ובניית אתרים, עיצוב לוגו לעסק, מיתוג עסקים ונראות דיגיטלית באינטרנט מחייב אפיון ובניית חווית גלישה המתחילה במחקר.
שיחות, העברת מידע ושיתופי פעולה עם הלקוחות, וקהל היעד, מסייעים בגיבוש נקודות עיקריות לכיוון ודיוק של המטרות, היעדים, הרצונות והשאיפות אשר לשמן נוצר עיצוב אתרים, דרך תשומת לב רבה לחוויה הויזואלית ולנוחות הגלישה באתר עם התיחסות מעמיקה לאופן התחזוקה השוטפת שלו לאורך זמן, וכמובן כל זאת בהלימה מלאה עם התדמית הרצויה המשתלבת בצורה אינטגרלית ובאה לידי ביטוי בעיצוב אתר בניית אתר, דיוק הלוגו לעסק ובמיתוג הנכון.

נפגשנו, נהננו והחלטנו ללכת יחד,
מה עכשיו?

אחת הפגישות המשמעותיות ביותר בתהליך עיצוב ובניית אתרים זו פגישת ההכרות.
בפגישה זו נכיר, נלמד את השפה המשותפת שלנו, נאפיין את המטרות, נקשיב לחלומות, נגלה את הרצונות, נמצא את הקו המוביל והייחודי של העסק שלך, נבנה לוחות זמנים ונתרגש לקראת דרכנו המשותפת

לשם מה צריך איפיון?

ממש כמו בתכנית אדריכלית, מטרת האפיון היא לעצב את הבית, לוודא שיש יסודות יציבים, שהבית מאוורר מספיק ושיש זרימה טובה בין החדרים. כשיש תכנון מדוייק מראש, התוצאה תהיה מקצועית ויסודית. חשיבות האיפיון בתהליך עיצוב אתרים היא עליונה. זו ההזדמנות להגדיר כל רכיב באתר ולוודא שהוא מעוצב כראוי, מדויק לקהל היעד, בשלב זה נגדיר צרכים ופונקציות נוספות המתאימות לניהול האתר וגם לעתיד לבוא, לפעמים בשלב זה נכון לבדוק מחדש את ההשלכות התקציביות של ההחלטות ואת המשך הדרך, בדיקה זו בשלב זה יכולה לחסוך הרבה כסף ועוגמת נפש בהמשך.

האם האתר מותאם לטלפון נייד?

מובן מאליו !
כיום 90% מהמשתמשים גולשים דרך מכשיר נייד.
חשוב להבין שיש הבדל משמעותי בין עיצוב אתרים המותאמים לנייד לבין עיצוב אתרים בנויים במיוחד לנייד. ישנם אתרים בהם ההתאמה תעבוד נהדר ויש אתרים שצריך לעצב מחדש וליצור את ההתאמה בהלימה לאיפיון האתר, מדובר בהשקעה הדורשת יצירתיות, מקצועיות, זמן וכסף, זו השקעה כדאית המספקת יחס המרה מעולה ומחזירה את עצמה במלואה.

ולהמחשה אפשר לראות דוגמאות נהדרות בעמוד פרויקטים, שיתן לך השראה לכיווני חשיבה נוספים ופתרונות יצירתיים